sklepik muzealny

Muzeum oferuje sklepik stacjonarny w którym znaleźć można wspaniały asortyment ręcznie wykonanych pamiątek z czerpanego papieru i papieru marmurkowego. Ręcznie szyte notesy o różnych wymiarach, karty papieru czerpanego, magnesy, limitowane kubki i torby z nadrukiem oraz materiały i akcesoria piśmiennicze.

 


Znaczek turystyczny

W sklepiku muzealnym, można również nabyć znaczek turystyczny nr 302 z wygrawerowanym opisem muzeum. Znaczek to okrągły, drewniany krążek, który jest świetną zabawą i pamiątką a jednocześnie potwierdzeniem pobytu w miejscu atrakcyjnym turystycznie. Produkowany jest ręcznie, każda sztuka jest wyjątkowa. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka, każdy numer przypisany jest do konkretnego miejsca. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej.

Więcej na: http://www.znaczki-turystyczne.pl/


Litery w przestrzeni

Po zwiedzaniu i warsztatach, zapraszamy do odpoczynku w pięknym parkowym otoczeniu naszego Muzeum i do obejrzenia starych maszyn papierniczych, które wzbogacają muzealną ekspozycję. Warto również pospacerować i poszukać ukrytych w zieleni parkowej – literek.