Zapraszamy na międzynarodową, wirtualną wystawę: Voices of Visual Narrative. Zajrzyjcie do wirtualnego muzeum i wirtualnej ekspozycji. Cudownie, że można było poeksperymentować z kolorem.
Link do wystawy: https://uap.edu.pl/x/GN4/
Przestrzeń, stworzona przez Marcina Konickiego jest inspirowana Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie, którego dyrektorem jest Dariusz Subocz. Pomysł kuratorski i wizja artystyczna – Jose Manuel Jimenez Munoz.
Artyści biorący udział w wystawie: Adam Nowaczyk, Ana del Amor, Arkadiusz Andrejkow, Joanna Marcinkowska, José Goz, Miguel Martos, Nicolás Castell, Paweł Flieger, Samos Teller, Sergio García Sánchez, Steph Pich, Tomasz Kalitko i Zbigniew Gorlak.
Projekt, obejmujący dwie wystawy i wirtualną konferencję, dotyczy międzynarodowych idei, różnych perspektyw i różnych punktów widzenia wokół artystów tworzących w temacie narracji. Narracja jest nieodłączną ludzką potrzebą komunikacji, wzajemnych relacji, a nawet przetrwania, ponieważ to, czego nigdy się nie mówi lub przemija, jest zapomniane, już nie istnieje.
Galeria dostępna od 18 czerwca do 4 lipca.
Źródło UAP